ﺳﻪشنبه 04 تیر 1398

بازدید علمی دانش آموزان از مرکز انتقال نفت شهید بهشتی اصفهان

ارسال به تلگرام
بازدید علمی دانش آموزان از مرکز انتقال نفت شهید بهشتی اصفهان

به موازات آموزش در كتب درسي

بازدید علمی دانش آموزان از مرکز انتقال نفت شهید بهشتی اصفهان


تعداد40 نفر از دانش آموزان مقطع نهم آموزش و پرورش ناحیه 5 آموزشگاه پسرانه «هاشمی نژاد» از مرکز انتقال نفت و تأسیسات شهید بهشتی اصفهان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران-منطقه اصفهان، بهمن رشیدی رئیس تأسیسات و مرکز انتقال نفت شهید بهشتی اصفهان (شماره 7) در ابتدای بازدید با تأکید بر نقش مهم خط لوله انتقال مواد نفتی در صنعت کشور گفت: خط لوله مارون به اصفهان، یکی از خطوط مهم و استراتژیک کشور می باشد که نقش مهم و بسزایی در تأمین خوراک پالایشگاه ها و سوخت مورد نیاز مردم دارد.

وی ادامه داد: همه ما با تعامل بیشتر و حرکت در جهت فرهنگ سازی می توانیم نقش مهمی در رعایت و حفظ حریم خطوط انتقال مواد نفتی داشته باشیم.

در ادامه این برنامه، بازدیدکنندگان ضمن آشنایی با نحوه انتقال مواد نفتی از طریق خطوط لوله از بخش های مختلف این مرکز شامل؛ محوطه صنعتی، اتاق کنترل و آزمایشگاه کنترل کیفیت دیدن کردند.

مهدی عمومی مدیر آموزشگاه در رابطه با این بازدید گفت: با توجه به اینکه در کتاب های درسی پایه نهم مباحثی در زمینه انرژی و اهمیت صنعت انتقال نفت خام اختصاص یافته است بازدید علمی از مناطق برای یادگیری و درک مطلب بسیار تأثیر گذار است.

وی ادامه داد: از دیگر اهداف این بازدید آشنایی دانش آموزان با سختی کار و شغل های مربوطه بود تا بتوانند در انتخاب رشته آیندیشان با دید بازتری قدم بردارند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.