ﺳﻪشنبه 28 اسفند 1397

گردهمايي روساي HSE مناطق 12گانه به ميزباني منطقه شمالغرب

ارسال به تلگرام
گردهمايي روساي HSE  مناطق 12گانه به ميزباني منطقه شمالغرب

گردهمایی روسای HSE ستاد و مناطق دوازده گانه با موضوع بررسی و تجزیه وتحلیل حوادث به میزبانی منطقه شمالغرب در ناحیه فنی تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمالغرب، این گردهمایی طی دوروز با حضور تقوایی رئیس HSEشرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ، جمشیدی مدیر منطقه شمالغرب، اسکویی رئیس ناحیه فنی تبریز و روسای 12 گانه HSE برگزار شد.

علی جمشیدی در این جلسه ضمن خوش آمد گویی اظهارداشت: استفاده از تفکرات جمعی و ارائه راه حل های مناسب در جهت بالا بردن ضریب ایمنی و کنترل حوادث موثر می باشد.

وی اظهارداشت: عدم آگاهی و اشتباهات انسانی از عوامل مهم بروز حوادث هستندلذا آموزش صحیح نیرو ها باید مورد توجه واقع شود.

مدیر منطقه شمالغرب خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی صحیح در مورد حوادث می تواند احتمال تکرار حوادث مشابه را کاهش دهد.

تقوایی رئیس HSE ستاد نیز در این جلسه ضمن اشاره به موارد مطرح شده در جلسات قبل ، بر آماده به کار بودن تجهیزات ، بالا بردن توانمندی های فردی و لزوم تبادل اطلاعات مسئولین عملیاتی مناطق اشاره کرد.

وی ضمن تاکید بر برگزاری دوره های آموزشی افزود: در صدد آن هستیم که این دوره ها قطب بندی شده و مناطق همجوار با یکدیگر به تبادل اطلاعات و تجربیات بپزدازند.

شایان ذکر است طی دو روز کلیه حوادث شش ماه گذشته مناطق بررسی کارشناسانه و در خصوص راه های پیشگیری از حوادث بحث و گفت و گو شد و در روز دوم نیز آموزش دوره عملکرد در شرایط  بحران توسط نفرات متخصص در این زمینه انجام شد.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.