ﺳﻪشنبه 29 مرداد 1398

تکیه بر توان نیروهای شرکت برای تولید آثار فاخر رسانه ای

ارسال به تلگرام
تکیه بر توان نیروهای شرکت برای تولید آثار فاخر رسانه ای

براي تولیدات آثار فاخر رسانه ای و فیلم های مستند در روابط عمومي بايد از توان نيروهاي شركتي بهره مند شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه لرستان، مشاور مدیر عامل و سرپرست روابط عمومی شركت در حاشیه برگزاری دوره آموزشی مستند سازی و فیلم کوتاه، با اشاره به محدودیت های بودجه صنعت نفت اظهار کرد: باید بپذیریم امروز محدودیت هایی درهزینه برای تولیدات بزرگ وجود دارد اما به تجربه دریافته ایم همیشه از دل محدودیت ها فرصت هایی حاصل می شود.

محسن مومنی یادآور شد: ما بر این باوریم با شناسایی استعدادهای نهفته شرکت می توان علاوه بر تولید آثار ارزشمند، رسالت مهم روابط عمومی برای انعکاس تلاش های مجموعه بزرگ انتقال نفت کشور را به درستی انجام داد.

وي به برگزاری دوره آموزشی مستند سازی و فیلم کوتاه در منطقه لرستان نیز اشاره کرد و اظهار داشت: دوره های آموزشی اینچنینی در راستای رسیدن به اهداف پیش بینی شده برای تولیدات داخلی برگزار می شود و انتظار میرود این دوره نیز به نقطه عطفی در ساخت فیلم های ارزشمند توسط روابط عمومی های مناطق دوازده گانه شرکت تبدیل شود.

وی خاطر نشان کرد: دوره آموزشی مستند سازی با بهره گیری از استادی کار بلد و مجرب در سطح بسیار بالایی برگزار شده است و بزودی دوره های تکمیلی و پیشرفته تر نیز برگزار خواهد شد.

گفتنی است سرپرست روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت کشور در سفر دو روزه خود به منطقه لرستان از مرکز انتقال نفت شهدای تنگ فنی بازدید کرد. این مرکز یکی از مهمترین مراکز انتقال نفت کشور است که در زمان جنگ تحمیلی بارها مورد حمله موشکی قرار گرفته و تعدای از پرسنل مرکز نیز به شهادت رسیده اند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست