جمعه 30 فروردین 1398

آشنایی کارشناسان مناطق دوازدهگانه شرکت با سامانه تأمین الکترونیکی کالای صنعت نفت (EP)

ارسال به تلگرام
آشنایی کارشناسان مناطق دوازدهگانه  شرکت با سامانه تأمین الکترونیکی کالای صنعت نفت (EP)

كارشناسان مناطق دوازدهگانه شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران برای نخستین بار در منطقه اصفهان، روش خرید استعلامی و تک منبعی در بستر سامانه تأمین الکترونیکی کالای صنعت نفت (EP) را فرا گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه اصفهان، سعید دیلمی معزی، راهبر سامانهEP در شرکت  گفت: سامانه تأمین الکترونیکی کالای صنعت نفت (EP) به منظور تأمین کلیه قطعات و تجهیزات مورد نیاز این صنعت در تمامی سطوح معاملات، طراحی و در شرکت های تابعه وزارت نفت استقرار یافته است که علاوه بر دسترسی به منابع تأمین کننده مورد تایید کمیته های ارزیابی، تمامی مراحل فرآیندهای خرید نیز از طریق مراجع نظارتی قابل مشاهده و کنترل می باشند.

وی افزود: حمایت از سازندگان داخلی، شفاف سازی، پرهیز از وابستگی، سیاستگذاری متمرکز و تأمین کالا به صورت غیر متمرکز، افزایش سرعت تصمیم گیری و اجرا، نظارت و کنترل از جمله اهداف کلان این سامانه به شمار می آید.

دیلمی ادامه داد: پیش از استفاده از این سامانه، شرکت های تابعه از منابع مورد تأیید خود به صورت جزیره ای و بر اساس فرم های ارزیابی اختصاصی نسبت به ایجاد فهرست منابع  (AVL)  و انجام خریدها اقدام می نمودند که با استقرار سامانه، فهرست منابع مورد تأیید وزارت نفت ایجاد شد.

راهبر سامانه EP  بیان داشت: روش خرید استعلامی و تک منبعی از سامانه فوق از طریق آموزش برای اولین بار توسط خطوط لوله و مخابرات نفت ایران در اصفهان طی 5 روز در قالب 40 ساعت دوره آموزشی ویژه مناطق 12 گانه شرکت با تدریس مجری، طراح و پشتیبان سامانه انجام شد.

گفتنی است در این دوره مراحل تغذیه تقاضا از طریق سیستم مکانیزه کالا(MM) و ارسال به سامانه EP توسط همکاران ستاد آموزش داده شد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست