شنبه 27 بهمن 1397

معارفه رئيس حراست منطقه خلیج فارس

ارسال به تلگرام
معارفه رئيس حراست منطقه خلیج فارس

مراسم معارفه رئيس حراست منطقه خلیج فارس با حضور مديرمنطقه،‌ معاونین و  روساي واحدها برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه خلیج فارس ، مدیر منطقه خلیج فارس در این مراسم گفت : انتصاب همکاران در سمت های سازمانی منطقه خلیج فارس شتاب بیشتری گرفته و طی ماههای اخیر چندنفر همکار جدید بهمجموعه اضافه شده است.

علیرضا عطار ادامه داد : امید است در سایه تفاهم ، همدلی و ایجاد آرامش این منطقه به یکی از بهترین مناطق تبدیل شود.

وی به بازرسي و سركشي هاي مداوم نيروهاي حراست در طول مسير خطوط لوله انتقال نفت اشاره و خاطر نشان كرد: با توجه به  حساسيت و موقعيت خطوط لوله فراورده و امکان صدمه زدن به خطوط توسط افراد سودجو سرکشی های مداوم بسیار ضروری میباشد.

مدیر منطقه در ادامه از علی سلطانبی بعنوان یک نیروی مخلص و تلاشگر كه بنحو مطلوب سرپرستي واحد حراست را تاکنون بر عهده داشتند  تشكر و قدردانی نمود و براي حميد خسروی زاده در سمت رئیس حراست منطقه آرزوي موفقيت و توفيق خدمتصادقانه در سایه همدلی و همکاری نمود.

در ادامه رضا بلال پور جانشین رئیس حراست  شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت از زحمات سرپرست قبلی حراست تشکر نمود و افزود : با وجود کمبود نیرو و سختی کار در منطقه خلیج فارس ،  علی سلطانبی توانست محيطي امن و عاري از هرگونه تنشرا براي انجام فعاليت ها مهيا نمايد.

همچنين در اين مراسم سرپرست حراست منطقه از همکاری کلیه پرسنل که در تشکیل این منطقه با حراست نهایت همکاری و دوستی را داشتند تشکر نمود و برای رئیس حراست آزروی موفقیت و سربلندی نمود.

رئیس جدید حراست در ادامه این مراسم گفت : امیدواریم بتوانیم با همدلی و مشارکت یکدیگر، در ایجاد محیطی امن و با نشاط برای کارکنان تلاش کنیم.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.