شنبه 27 بهمن 1397

مراسم تقدیر از بازنشستگان تاسیسات نیشابور برگزار شد

ارسال به تلگرام
مراسم تقدیر از بازنشستگان تاسیسات نیشابور برگزار شد

از زحمات بازنشستگان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال‌شرق (تاسیسات نیشابور) که به افتخار بازنشستگی نائل شده‌اند تقدیر و تشکر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال‌شرق؛ رییس تاسیسات نیشابور با اعلام خبر بالا گفت: "صداقت‌تبار"، "احیائی"، "نوری" و "جعفری" با بیش از 30سال سابقه کار شرافتمندانه در شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت، بازنشسته شدند.

حمید جهان‌بانی افزود: خلاقیت‌ها و ابتکارات محصول سخت افزارها نیستند، بلکه انسان‌های خلاق، مستعد، متخصص و البته با تجربه هستند که آن را شکل می‌دهند.

وی تصریح کرد: از زمان تاسیس این تاسیسات تلاش ها، همیاری‌ها و از خودگذشتگی‌های بسیار زیادی از طرف کارکنان و همکاران انجام شده تا این منطقه به عنوان یک نمونه سرآمد در عرصه صنعت نفت و خطوط لوله و نفت ایران مطرح باشد که بخش عمده‌ای از این تلاش‌ها مرهون مجاهدت‌های پیشکسوتان و بازنشستگان آن است.

وی از تعهد و تعلق سازمانی همکاران خود بعنوان بزرگترین رمز موفقیت و بالندگی منطقه شمال‌شرق یاد کرد و گفت: همکاران با سابقه و بازنشسته ما به کارکنان این منطقه یاد دادند که محیط کار جزئی از خانواده آنهاست و باید برای پیشبرد اهداف عالی شرکت از جان مایه گذارند.

رییس روابط عمومی منطقه شمال‌شرق نیز در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش‌های کارکنانی که به افتخار بازنشستگی نائل شده‌اند؛ گفت: فعالیت بازنشستگان تاسیسات نیشابور در زمان جنگ تحمیلی خدمت بزرگی به منطقه بوده و این امر همواره مایه خیر و برکت در این صنعت عظیم شده است.

سیدوحید سیدموسوی از همکاران بازنشسته خواست در طرح‌ها و برنامه‌های منطقه شمال‌شرق برای انتقال تجربیات خود مشارکت داشته باشند.

 وی افزود: امیدوارم در سال جدید نیز همچون گذشته موفقیت‌های چشمگیری در زمینه‌های مختلف داشته باشیم و بعنوان منطقه‌ای سرآمد و در حال توسعه باشیم، ما همچنان با هم و در کنار هم هستیم و شما چون دیروز برای شرکت عزیز هستید.

در پایان این مراسم از بازنشستگان با اهدای لوح  و هدیه تقدیر به عمل آمد .

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.