شنبه 27 بهمن 1397

تأکید بر صرفه جویی و حمایت از کالای داخل در گردهمایی معاونین مخابرات مناطق در شرکت

ارسال به تلگرام
تأکید بر صرفه جویی و حمایت از کالای داخل در گردهمایی معاونین مخابرات مناطق در شرکت

گردهمایی معاونین مخابرات مناطق، مدیر و رؤسای واحدهای ستادی مخابرات شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، این گردهمایی با هدف هم اندیشی، ایجاد همدلی، بیان دیدگاهها و نظرات برگزار و استراتژی پنج ساله مدیریت مخابرات تبیین گردید.

عباسعلی جعفری نسب مدیرعامل شرکت، بر لزوم تعامل میان معاونین مخابرات و مدیران مناطق تأکید و ابراز امیدواری کرد که با توجه به نقش مهم و کلیدی مخابرات در شرکت، همکاران با تعامل و همکاری بیشتری در انجام کارها پیش روند و اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

علی بهفرد مدیر مخابرات شرکت نیز ضمن تأکید بر انجام صحیح و به موقع پروژه ها و فعالیتهای در دست اجرا گفت: همکاران قبل از اجرای پروژه های جدید، آنها را الویت بندی کرده و با تأمین اعتبار نسبت به انجام آنها اقدام نمایند.

بررسی مسائل و مشکلات در جهت نگهداری ایستگاه ها و تجهیزات مخابراتی، پیشبرد پروژه های در حال اجرا همانند حفاظت الکترونیک، SCADA و .... از جمله مسائل مطرح شده در این گردهمایی بود.

در این گردهمایی هریک از معاونین مخابرات مناطق دوازدهگانه، گزارشی از فعالیت ها و اقدامات سال گذشته و پروژه های آتی ارائه دادند و درخواست ها و پیشنهادات خود را مطرح نمودند.

گفتنی است ارائه پیشنهادات و راهکارها جهت رفع مشکلات با محوریت اقتصاد مقاومتی، صرفه جویی و حمایت از کالای داخل در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری از جمله نتایج این گردهمایی بود. 

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.