جمعه 02 فروردین 1398

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیران مخابرات شرکت

ارسال به تلگرام
برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیران مخابرات شرکت

آئین تودیع و معارفه علیرضا مقدم و احمد بهفرد مدیران قدیم و جدید مخابرات شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، عباسعلی جعفری نسب مدیرعامل شرکت ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای همکاران گفت: مهندس مقدم(مدیر سابق مخابرات) همیشه در جهت اهداف شرکت کارشان را به درستی انجام داده و به کار اشراف کامل داشتند و آرامش را به محیط کار انتقال دادند.

وی افزود: مخابرات نقش مهم و راهبردی در شرکت دارد که امید است با کمک یکایک همکاران در پیشبرد امور موفق باشیم. مجموعه مخابرات بسیار پرتلاش بوده و دانش فنی، روحیه بالا و انگیزه ای قوی در میان آنها وجود دارد که امید است این روحیه تعامل و همکاری بیش از پیش در میان تمامی کارکنان شرکت تقویت شود.

مدیر عامل شرکت در ادامه یادآور شد: هر موفقیتی چه در واحد مخابرات و چه در دیگر واحدها، برای تمام شرکت افتخار دارد و آثار و تبعات مثبت آن برای همه است و انشاءاله شرکت همانند قبل بهتر و بهتر حفظ شود و در کارها پیش رود.

داریوش امیرسرداری گودرزی معاون مدیرعامل شرکت گفت: مخابرات یک حلقه وصل کننده بسیار قوی بین شرکت خطوط لوله و دیگر شرکتهای نفتی و سایر ارگانهایی است که ما با آنها در تعامل هستیم که هرچه این حلقه مستحکم تر باشد، اهمیت شرکت بیش از پیش افزایش می یابد.

پرویز معماریان مدیر خطوط لوله نیز در این مراسم تصریح کرد: مدیریت خطوط لوله و مدیریت مخابرات ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند. ما همیشه به ارتباط بین مراکز از طریق مراکز تلفن نیاز داریم و عملیاتی که ما انجام می دهیم مستلزم ارتباط پایدار، مطمئن و برقرار است که خوشبختانه همیشه مخابرات از یک ثبات ارتباطی پایدار برخوردار بوده است.

در این مراسم مقدم مدیر قدیم مخابرات که به افتخار بازنشستگی نائل آمده، افزود: تمام تلاش و سعی ما انجام وظایف به نحو احسن بوده و حمایت های مدیرعامل شرکت انگیزه مارا برای کار تقویت می کرد. من به نوبه خود از تمامی همکاران تشکر می کنم که در بسیاری از مسائل راهنمایم بودند و از تجربیات آنها استفاده کردم.

بهفرد مدیر جدید مخابرات شرکت که پیش از این به عنوان معاون مخابرات منطقه اصفهان مشغول به فعالیت بوده است نیز گفت: خدا را شاکرم که این فرصت را به من داد تا بتوانم خدمتی انجام دهم و از خدا می خواهم نصرت الهی را شامل حالم کند تا در کارم موفق شوم.

در ادامه هریک از مدیران و رؤسای واحدهای ستادی، معاونین و کارکنان مدیریت مخابرات برای مدیران قدیم و جدید مخابرات آرزوی موفقیت، سلامتی و سربلندی کردند.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست