جمعه 02 فروردین 1398

توسعه، احداث و بهسازی اماکن گوناگون منطقه جنوب شرق

ارسال به تلگرام
توسعه، احداث و بهسازی اماکن گوناگون منطقه جنوب شرق

براي توسعه، احداث و بهسازی مراکز، تاسیسات، محوطه‌های صنعتی در منطقه جنوب شرق طی سال گذشته گامی بلندی برداشته شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه جنوب شرق، محمدظاهر قادری، رئیس نگهداری و تعمیرات ساختمان منطقه در تشریح عملکرد سال گذشته این واحد به تفکیک مراکز و تأسیسات تابعه منطقه اظهار داشت: با توجه به اینکه در مرکز انتقال نفت یزد محوطه صنعتی به تعمیرات ساختمانی نیاز داشت این مهم سال گذشته صورت پذیرفت و تسطیح و بتن‌ریزی محل جمع‌آوری خاک‌های آلوده در این مرکز نیز انجام و ایستگاه حفاظت از خوردگی شمش در مسیر خط یزد نیز احداث شد.

قادری در ادامه به اهم اقدامات صورت گرفته در مرکز انتقال نفت رفسنجان پرداخت و افزود: در ورودی مرکز ساختمان نگهبانی احداث و سایت لندفارم در این مرکز ایجاد و اطراف مخازن تعادلی آسفالت و کانال‌های آب بارانلایه‌روبی و تعمیر شد. همچنین حفر چاه‌های جذبی در این مرکز صورت گرفت و پیت پروژه معکوس‌سازی خط 16 اینچ در مرکز انتقال نفت رفسنجان و یزد نیز احداث شد.

رئیس نگهداری و تعمیرات ساختمان منطقه به اقدامات صورت گرفته در مرکز منطقه طی سال گذشته اشاره و بیان کرد: ساختمان اداری مرکز منطقه تکمیل و توسعه یافت، دستگاه تصفیه آب خانگی در مرکز منطقه و شهرک نفت رفسنجان نصب و سیستم گرمایش ساختمان اداری مرکز منطقه اجرا شد. همچنین تعمیرات منازل سازمانی در شهرک نفت رفسنجان و شهرهای یزد، نائین و سیرجان از دیگر اقدامات صورت گرفته طی سال گذشته بود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست