ﺳﻪشنبه 29 مرداد 1398

رفع تعارض از 70درصد حریم خطوط لوله منطقه شمال‌شرق

ارسال به تلگرام
رفع تعارض از 70درصد حریم خطوط لوله منطقه شمال‌شرق

رییس حراست منطقه شمال‌شرق از رفع تعارضات 70درصد حریم خطوط لوله این منطقه در سال 96 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال‌شرق؛ محمدرضا فنايی افزود: پایش و کنترل خطوط لوله و حریم آن از مهمترین وظایف خط‌بانان حراست این منطقه است که با نظارت مستمر بر عملکرد آنها، در سال گذشته 700 کیلومتر از یک هزار کیلومتر حریم خط، رفع تعارضات انجام گردیه است.

وی با اشاره به اینکه این رفع تعارضات شامل تعارضات کشاورزی، ساختمانی، عمرانی و... بوده؛ ادامه داد: همکاری مستمر و نزدیک با امور حقوقي باعث شده تا با پیگیری پرونده‌های قضایی مربوط به مسیر خط و حریم آن در مراجع قضایی و انتظامی، موجب اخذ احکام متعدد قضایی در رفع تعارضات گردد که این روند با جدیت بیشتر ادامه خواهد داشت.

فنایی تصریح کرد: برگزاری جلسات متعدد با شوراهای اسلامی روستاها، دهیاران و بسیج روستاهای مجاور خط لوله به منظور آشنایی و ممانعت از تجاوز به حریم خط لوله و راهنمایی کشاورزان جهت اخذ استعلام به منظور اقدامات عمرانی و ساختمانی در مجاورت خط لوله از دیگر اقدامات حراست منطقه در سال گذشته می‌باشد.

رییس حراست منطقه شمال‌شرق خاطر نشان کرد: برگزاری جلسات متعدد با نیروهای انتظامی و امنیتی شهرستان‌ها و استان‌های حوزه فعالیت این منطقه به منظور آگاهی از مسیر و حریم خطوط لوله نفت و افزایش ضریب امنیت و کنترل و نظارت بیشتر بر مسیر خط لوله نفت و همکاری با نیروهای خط‌بان و همکاران ما در زمان وقوع حادثه و برآورده کردن نیازهای پلیسی یکی دیگر از مهمترین اقدامات ما برای حفاظت و صیانت از این سرمایه ملی است.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست