جمعه 02 فروردین 1398

تقدیر سازمان بسیج وزارتخانه ها و ادارات از مدیرعامل شرکت و اعضاي هيات مديره

ارسال به تلگرام
تقدیر سازمان بسیج وزارتخانه ها و ادارات از مدیرعامل شرکت و اعضاي هيات مديره

رئیس سازمان بسیج وزارتخانه ها و ادارات از مهندس جعفری نسب مدیر عامل شرکت و اعضاي هيات مديره به منظور خدمات رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، سرهنگ عاشوری رئیس سازمان بسیج وزارتخانه ها و ادارات در این مراسم گفت: خدمت شما به روستائیان و زلزله زدگان کرمانشاه، یکی از نعمات خداوند است و اکنون شرایط زندگی آنها نسبت به قبل بسیار بهتر شده و همچنین دید آنها که بیشترشان اهل سنت هستند نیز نسبت به اسلام متفاوت گردیده است.

وی افزود: پشتیبانی شما کارکنان و کاری که بسیجیان شرکت در راستای کمک به این افراد انجام داده اید جزء نعمات الهی است که باید قدر آن را دانست.

جعفری نسب نیز در ادامه یادآور شد: فرصت داشتن برای خدمت رسانی خودش نعمت است و امید است که همه ما از این فرصت استفاده کنیم و در تمامی زمینه ها سرباز نظام باشیم.

در این مراسم قرارگاه جهادی حاج احمد متوسلیان و قرارگاه حزب اله با اهدای دو لوح از مدیر عامل شرکت تقدیر کردند.

همچنین از مهندس امیرسرداری گودرزی معاون مدیرعامل، مهندس معماریان مدیر خطوط لوله، سالمی مدیر منابع انسانی و سرپرست روابط عمومی، حیدری فرمانده بسیج و مهندس آقاپور رئیس اداره عملیات کالا به پاس پشتیبانی از زلزله زدگان و نیز برپایی نمایشگاه دفاع مقدس تقدیر شد.

 

گزارش تصويري مرتبط

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست