ﺳﻪشنبه 28 اسفند 1397

تجلیل و تکریم بازنشستگان ستاد و منطقه تهران

ارسال به تلگرام
تجلیل و تکریم بازنشستگان ستاد و منطقه تهران

مراسم تجلیل و تکریم 13 تن از بازنشستگان ستاد و منطقه تهران در نیمه دوم سال 96 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، در ابتدای این مراسم مهندس گودرزی معاون مدیرعامل ضمن خوشامدگویی و تبریک به بازنشستگان و همسران ایشان گفت: بسیار خرسندم که همکارانمان را در کنار خانواده هایشان می بینم و امیدوارم ازین پس با روحیه بهتر و شادتر در کنار یکدیگر زندگی کنید.

مهندس معماریان مدیر خطوط لوله نیز افزود: اگر شما همکاران در شرکت توان خود را نشان دادید، حاکی از تلاش همسران شما دارد که در این راه حمایتتان کردند. من برای تک تک شما همکاران بازنشسته و خانواده هایتان آرزوی سلامتی و پایداری دارم.

سالمی مدیر منابع انسانی و سرپرست روابط عمومی ستاد خاطرنشان کرد: اگر حمايت و فداكاري همسران نبود قطعا همكاران عزيز ما در شركت موفق به خدمت رساني نمي شدند و این جلسه نیز به منظور قدردانی و تشکر ویژه از ایشان برگزار می شود.

مهندس باقريان مدير منطقه تهران نیز نائل آمدن به افتخار بازنشستگي را به همكاران خود تبريك گفته و براي ادامه مسير زندگي ارزوي موفقيت و سربلندي كردند.

در ادامه جلسه آقايان صارمی، شایان مهر، میرحسینی، عرب شیرازی، معماریان و فرزند همکار مرحوم کریمی نیا كه در نيمه دوم امسال به افتخار بازنشستگي نائل آمدند، نظرات، خاطرات و مطالب خود را بيان كردند.

در پايان به هريك از بازنشستگان و همسران ایشان لوح یادبودی از سوی معاون مديرعامل اهدا شد. 

گزارش تصويري مرتبط

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست