ﺳﻪشنبه 28 اسفند 1397

اولین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت به 6 منطقه شرکت اختصاص یافت

ارسال به تلگرام
اولین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت به 6 منطقه شرکت اختصاص یافت

اولین جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت در حوزه پالایش و پخش به مناطق تهران، اصفهان، خوزستان، شمالغرب، فارس و لرستان اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، در این مراسم علیرضا آرمان مقدم مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی پالایش و پخش گفت: بر اساس ابلاغیه وزیر محترم نفت، تمام ارکان در این وزارت، موظف شدند به پیاده سازی و گسترش و بسط فرهنگ تعالی و سازمانی اقدام نمایند که این شرکت نیز در این راستا و با تدوین دستورالعمل ها و تهیه نظام نامه، فرآیند ارزیابی را آغاز کرد.

وی افزود: در اولین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت، دو شرکت پالایشی و 7 منطقه از شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران بصورت داوطلبانه حضور یافتند که دو شرکت پالایشی بصورت مستقیم و بدون ارزیابی در مجموعه پالایش و پخش و  6 منطقه شرکت خطوط لوله با انجام فرآیند ارزیابی به این جایزه دست یافتند.

عباسعلی جعفری نسب مدیرعامل شرکت نیز در این جلسه یادآور شد: جای بسی خوشحالی است که در این ارزیابی انجام شده، هفت منطقه از شرکت خطوط لوله حضور داشتند و 6 منطقه جایزه سرآمدی و گواهی تعهد به تعالی سازمانی را کسب کردند. امیدواریم که این فعالیت استمرار داشته باشد و سال آینده شاهد موفقیت بیشتر همکارانمان در این حوزه باشیم و این روند در سطوح مختلف پیگیری شود تا در کل شرکت بتوانیم آنرا پیاده سازی نماییم.

سید محمدرضا موسوی خواه مدیرعامل شرکت ملی پخش نیز خاطرنشان کرد: شرکت ملی پخش همیشه به عنوان پیشگام و پیشرو در این عرصه حضور داشته و در دوره ها و سنوات مختلف آنرا اثبات نموده که امید است در سالهای پیش رو بتوانیم برای تمامی مناطق این شرکت، تعهد به تعالی و اهداف سازمان را که همیشه جزء اهداف اصلی ما بوده انجام دهیم.

ناصر بابایی معاون مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش در ادامه تصریح کرد: اگر بخواهیم موفق شویم باید در مسیر پیاده سازی و گسترش فرهنگ سرآمدی و بهبود مستمر حرکت کرده و نسبت به شرکت آگاهی پیدا کنیم و بدانیم در چه نقطه ای قرار داریم و به چه نقطه ای می خواهیم برسیم. هیچ پایانی برای مسیر بهبود مستمر نیست و هر سازمان یا فردی که در این مسیر قدم بردارد و یا آنرا به روز نماید بطور قطع موفق خواهد شد.

در پایان این مراسم، 6 منطقه مذکور موفق به کسب گواهی تعهد به تعالی شدند و از آنها تقدیر گردید. 

گزارش تصويري مرتبط

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.