ﺳﻪشنبه 28 اسفند 1397

افتتاح مرکز انتقال نفت شهید کوگانی(دره شهر) توسط مديرعامل

ارسال به تلگرام
افتتاح مرکز انتقال نفت شهید کوگانی(دره شهر) توسط مديرعامل

مرکز انتقال نفت شهید کوگانی (دره شهر) با حضور مهندس جعفری نسب مدیر عامل، مهندس معماریان مدیر خطوط لوله و سالمی مدیر منابع انسانی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه لرستان، مدیر عامل این شرکت در مراسم افتتاح مر کز  انتقال نفت شهید کوگانی(دره شهر) گفت: این مرکز انتقال نفت قرار است نفت خام سوآپ کرکوک عراق را به‌وسیله تانکرهای جاده‌پیما دریافت و در سه مخزنی که شرکت ملی پخش به این کار اختصاص داده است، ذخیره نماید.

 جعفری نسب ادامه داد: نفت خام سوآپ کرکوک عراق به ایران از دره شهر به تنگ فنی منتقل و از آنجا به پالایشگاه های کرمانشاه، شازند، تهران و تبریز ارسال می شود؛ به همین منظور نیز سه دستگاه توربو پمپ از مرکز انتقال نفت چشمه شور به تاسیسات دره شهر منتقل و نصب شد تا این مرکز انتقال نفت به بهره برداری برسد.

معماریان مدیر خطوط لوله شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران نیز در این مراسم اظهار کرد: پرسنل منطقه لرستان با تمام توان و زحمات شبانه روزی در کمترین زمان ممکن این پروژه بزرگ را به بهره برداری رساندند.

همچنین اسداله کلانتر مدیر منطقه لرستان با اشاره به جزییات احداث مرکز انتقال نفت شهید کوگانی(دره شهر) گفت: این مرکز با نصب 3 دستگاه توربین و 2 دستگاه بوستر پمپ و همچنین تلاش شبانه روزی پرسنل منطقه لرستان در مدت زمان حدود 45 احداث و آماده بهره برداری گردید.

آلبوم تصويري مرتبط

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست