شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران

تاریخ: 03 خرداد 1402

مهمترین دلایل موفقیت کشور درمقابل استکبار، هوشیاری ملت است

یکی از یادگاران دفاع مقدس و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان خراسان رضوی در جمع مدیران ارشد شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران گفت: مهمترین دلایل موفقیت کشورمان در مقابل استکبار هوشیاری ملت است.
سرهنگ محمد تقی علوی ضمن گرامداشت یاد و نام شهدای عملیات آزادسازی خرمشهر گفت: عملیات آزاد سازی خرمشهر عملیات خاصی بود که فقط با خواست خدا به پیروزی منجر شد.
وی که در اولین روز گردهمایی مدیران ارشد شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران میهمان این گردهمایی بود اضافه کرد: جوانان ما در این عملیات همه اتکایشان به خداوند بود.
سرهنگ علوی گفت: وقتی سوابق جنگ را مرور می کنیم اذعان داریم برخی شرایط جنگ از نظر استراتژی جنگی غیر قابل باور است.
وی اضافه کرد: کلیت دفاع مقدس ما اتحاد و همدلی رزمندگان ما و روحیه اخلاص رمز موفقیت ما در دفاع مقدس بود.
این راوی دفاع مقدس تصریح کرد: استکبار میبیند که ما با سرعت در حوزه های مختلف رشد می کنیم لذا سعی دارد به هر نحو ممکن جلوی ما را بگیرد.
سرهنگ علوی تاکید کرد: هوشیاری ملت مهمترین علت پیروزی ما در مقابله با جنگ ترکیبی فعلی خواهد بود پس خیلی مهم است که با بصیرت به این موضوع نگاه کنیم.
وی افزود: دوقطبی سازی و قرار دادن مردم در مقابل هم هدف دشمن است، پس به دام این حیله دشمن نیفتیم، بدانیم که در این تهاجم فرهنگی دشمن به سراغ دینداران سنتی ما آمده است تا با جنگ نرم و مذهبی دو قطبی در کشورمان راه بیندازد.

روتیتر